Napotem+
Dodawaj adresy za jednym klikiem! Przeciągnij Napotem+ na pasek zakładek w przeglądarce. Więcej »


Co to jest?

Ostatnia aktualizacja: 05 luty 2012

Korzystasz z Internetu na co dzień. Odwiedzasz mnóstwo stron, oglądasz filmy, czytasz artykuły, grasz w gry on-line i korzystasz z wielu innych dobrodziejstw jakie oferuje. Robisz to za pomocą wielu urządzeń – laptopa, komputera w pracy, komórki czy tabletu. W świetle tak bogatej i interesującej treści często bardzo trudno o przekazywanie danych "między sobą".

Serwis Napotem.pl powstał właśnie z takiej potrzeby. Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób zapisywać linki bądź wybraną treść aby wrócić do niej w wolnej chwili, bądź wykorzystać na innym urządzeniu.

W odróżnieniu od zapisywania jej w notatnikach na dysku, zakładkach czy wysyłania ich sobie mailem w celu obejrzenia na innym urządzeniu, masz do nich dostęp z jednego miejsca. Możesz nadawać im statusy, słowa kluczowe, przeszukiwać oraz segregować.

Brzmi ciekawie?
Dokonaj szybkiej rejestracji bądź zaloguj się z konta Facebookowego i sprawdź Napotem.pl w praktyce! :)


Strona główna Edycja Szukaj Ustawienia konta


Napotem.pl powstało przy wsparciu doskonałego oprogramowania Open source, m.in.: Linux Ubuntu, Notepad++, Open Office, IrfanView, FileZilla. Część grafik została pobrana z darmowego serwisu Icon Finder.